Anasayfa /
SAHAFİYE
SAHAFİYE
SAHAFİYE, 29.12.2023 saat: 22:00'a kadar internet sitemizden pey verebilirsiniz. 22:02 itibariyle canlı mezat başlayacaktır. Kitap, Dergi ve süreli yayın hariç tüm ürünlerden % 20 ürün KDV'si alınmaktadır. Komisyon Oranı: % 20 + KDV'dir. ÖDEME SÜRESİ MÜZAYEDE BİTİMİNDEN SONRA 1 HAFTADIR.
Toplam : 89 Ürün
Lot: 14 > Kitap
Bulgaristan´ın bağımsızlığını kazandıktan sonra müslümanların dinî eğitim ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Medresetü´n-Nüvvab´ın dördüncü sınıf öğrencilerinin kıraat dersleri için basılmış eserdir.
Lot: 15 > Kitap
Alaeddin Gövsa başkanlığındaki heyet tarafından yayımlanan kitapçıklar içinde biyografisi yer alan şahsiyetler: Jan Jak Ruso, Napolyon, Molyer, Karneci, Karuzo, Viktor Hugo, Roden, Bismark, Pastör, Fuzuli, Sokrates ve Eflatun, Büyük Frederik, Kleopatra, Nedim, Simpson ve Lister, Kristof Kolomb, Rokfeller, Mimar Sinan, Hazret-i Muhammed, Buda, Tolstoy, Cemaleddin Afgani, Namık Kemal, Ziya Gökalp, Lenin, Lord Nordklif, Ahmet Midhat Efendi, Dante, Darvin, Şekspir, Markoni, Midhat Paşa, Tevfik Fikret, Köprülüzade Ahmet Paşa, Froyd, Danton ve Robespiyer.
Lot: 20 > Kitap
Künye sayfasında, Isparta Livası maarif müdürünün mührü yer almaktadır.
Lot: 23 > Kitap

Sırt kısmı tamirlidir.

Lot: 26 > Kitap
Sayfalar sırttan ayrılmıştır.
Lot: 46 > Kitap
"Beyoğlu Nisa Hastahanesi Sertabibi Cemal Beyefendi´ye yadigarımdır." ithafıyla imzalanmıştır.
Lot: 47 > Kitap
Filtreler
Toplam : 89 Ürün
 
Phebus Hakkında
“Phebus Müzayede Evi, alıcılar ve satıcıları online ortamda bir araya getiren bir açık artırma platformudur.”
Bizi Takip Edin
Copyright © 2020 PHEBUS Müzayede