Hakkımızda

Phebus Müzayede Evi, alıcılar ve satıcıları online ortamda bir araya getiren bir açık artırma platformudur.

Öncelikli olarak kültür ve sanat hayatımıza katkı sağlamak için kurulmuştur. Bunun yanı sıra Phebus Müzayede Evi; müze ve özel koleksiyonlara danışmanlık, eser temini, ortak sergi düzenleme ve de her türden yayın faaliyetine destek olmak amacıyla çalışır.

Ayrıca Phebus Müzayede Evi, geri dönüşüm depolarında ya da evlerde bulunan ve kültür sanat hayatımız için önemli niteliğe sahip olan eserlerin kaybolmaması için de çalışmalar yapar. Firmamız aynı zamanda ellerinde kıymetli eser bulunduranlar için güvenilir bir yer olma özelliği de taşır.

Müzayede evimize getirilen eserler, sayısal ve görsel şekilde kaydedilerek müzayede anına kadar güvenli bir şekilde saklanır. Firmamız satışı gerçekleştirilen eserler için de satıcılara 22 günlük süre içinde ödeme yapmayı taahhüt eder.

Son olarak belirtmek gerekir ki toplumsal ahlak ve güven, Phebus Müzayede Evi’nin varoluş sebebidir.

Kültür ve sanatın ışık tuttuğu uzun bir yol yürümek dileğiyle…

Phebus Müzayede Evi 

Bizimle Satın
Müzayedemizde değerlendirmek istediğiniz ürün ya da ürünlerin görsellerini bize ulaştırarak ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Bize Ulaşın
Phebus'a Katıl
Nadir parçaları koleksiyonunuza katmak ve veda etmeye karar verdiğiniz parçaları değerinde satmak için tek tıkla kolayca üye olabilirsiniz.
Hemen Kayıt Ol
Phebus Hakkında
“Phebus Müzayede Evi, alıcılar ve satıcıları online ortamda bir araya getiren bir açık artırma platformudur.”
Bizi Takip Edin
Copyright © 2020 PHEBUS Müzayede