Anasayfa /
PRESTİJ KİTAP
PRESTİJ KİTAP
PRESTİJ KİTAP, 18.11.2023 saat: 22:00'a kadar internet sitemizden pey verebilirsiniz. 22:02 itibariyle canlı mezat başlayacaktır. Kitap, Dergi ve süreli yayın hariç tüm ürünlerden % 20 ürün KDV'si alınmaktadır. Komisyon Oranı: % 20 + KDV'dir. ÖDEME SÜRESİ MÜZAYEDE BİTİMİNDEN SONRA 1 HAFTADIR.
Toplam : 101 Ürün
Lot: 1 > Kitap
İngiliz sanatçılar üzerine biyografi ve sanat eleştirileri içeren makalelerden oluşan bir art kitap.
Lot: 2 > Kitap
Bu büyük destan, kahramanın (Bhima) öbür dünyaya seyahat ederken ve günahkarların cezasıyla ve cennetin ödülleriyle karşılaştığında yaşadığı deneyimleri anlatır.
Lot: 3 > Kitap
Sürrealist ve gerçekçiliğin sınırlarını zorlayan Bilgin; resim yapma anlayışını şöyle anlatır: "Çocukluğumda, gençliğimde, resim yaparken sokaklardaki parke taşlarını, damlardaki kiremitleri ya da bir kadının elbisesinin üzerindeki küçük çiçekleri tek tek çizmek gelirdi hep içimden. Ressam bir orman resmi çizecekse özenerek ve her birinin diğerinden farklı olduğunu hissederek tek tek bütün yaprakları çizmelidir diye düşünürüm."
Lot: 6 > Kitap
Antony Cragg´ın 40 yıllık sanat deneyiminin sergisinin kataloğu...
Lot: 7 > Kitap
Kahve ve Kafe kültürünün tarihsel olarak görsellerle anlatıldığı bir çalışma.
Lot: 8 > Kitap
Starsbourg´da 1972 yılında düzenlenmiş olan serginin danışmanlığını Erken Cumhuriyet ressamlarından Nurullah Berk yapmıştır. Kitabın sonunda resimlerin 82 sayfalık röprodiksiyonları mevcuttur.
Lot: 9 > Kitap
Patrick Waldberg, bu önemli belge koleksiyonunun önsözünde, başlangıcından günümüze kadar sürrealizme genel bir bakış sunuyor. Kitapta 8´i renkli 197 illüstrasyon mevcuttur.
Lot: 12 > Kitap
Roditi´den "For Mames Spenker Corelially" ithafıyla imzalıdır.
Lot: 17 > Kitap
Raphael´in soyundan gelen bir ressam olan Parmesan, Sebastiano del Plombo, Giulio Romano ve Rosso ile birlikte Roma tarzının öncüleri sayılırlar. Mario Di Giampaolo, zamanımızın haksız yere görmezden geldiği bir ressamın her eserinin doğuşunun izini sürmeye çalışıyor.
Lot: 24 > Kitap
Gerard-Georges Lemaire´den, "à mon grand amour avec une tendune infurie..." ithafıyla imzalıdır.
Lot: 28 > Kitap
Kitap sırttan ayrılmıştır.
Lot: 36 > Kitap
Lot: 44 > Kitap
Küratörlüğünü 1997 yılında Alberto Boatto´nun Pistoia´daki Palazzo Fabroni´nin muhteşem odalarında yaptığı ve "Pittura Colta" hareketinin önde gelen temsilcilerinden ressam, heykeltıraş ve illüstratör Roberto Barni´nin çalışmalarına ithaf edilen kişisel serginin kataloğu.
Lot: 47 > Kitap
Orijinal kutusunda. Kutunun ön tarafının alt orta kısmında yırtılma mevcuttur.
Filtreler
Toplam : 101 Ürün
 
Phebus Hakkında
“Phebus Müzayede Evi, alıcılar ve satıcıları online ortamda bir araya getiren bir açık artırma platformudur.”
Bizi Takip Edin
Copyright © 2020 PHEBUS Müzayede