Anasayfa /
KEYİFLİ MÜZAYEDE
KEYİFLİ MÜZAYEDE
KEYİFLİ MÜZAYEDE, 15.10.2023 saat: 22:00'a kadar internet sitemizden pey verebilirsiniz. 22:02 itibariyle canlı mezat başlayacaktır. Kitap, Dergi ve süreli yayın hariç tüm ürünlerden % 20 ürün KDV'si alınmaktadır. Komisyon Oranı: % 20 + KDV'dir. ÖDEME SÜRESİ MÜZAYEDE BİTİMİNDEN SONRA 1 HAFTADIR.
Toplam : 132 Ürün
Lot: 1 > Efemera
Firelli ´Cinturato´ reklamlı yuvarlak çıkartmalar: 8 adet, çap 8 cm / ´Girilmez´ tabelalı, "İstanbul Reklam" ibareli orta boy çıkartmalar: 2 adet, 9x12 cm / Yön tabelalı büyük boy çıkartmalar: 5 adet, 12x17 cm...
Lot: 2 > Efemera
Arka yüzlerinde Flemenkçe, Fransızca, İngilizce ve Almanca kullanma talimatları yer almaktadır.
Lot: 4 > Efemera
Kartların arka yüzünde maniler yer almaktadır.
Lot: 7 > Efemera
Lot: 16 > Efemera
"Mahdumlarımın sünnet cemiyeti ağustosun 17 inci perşembe günu akşamı saat 18 de Tophaneli oğlu Üsküdar kısıklı tramvay caddesinde Millet bahçesi karşısında ramis paşa çıkmazında 1 No. köşkde icra kılınacağından huzurunuz bais şeref olacağı arz ve bilvesile hörmetlerimin kabulu rica olunur efendim."
Lot: 18 > Defter
Ön ve arka arka kapak içlerinde yer alan tanıtım metni: "1912 Balkan harbi senelerinde ilcayı zaruretle teessus eden Türk kadınları Esirgeme Derneği cemiyetimiz bu güne kadar bikes kadın ve yetim çocukları himayesine alarak kendi işhanesinde, Türkün eski ve bedii sanatinden bulunan hesap el işlerini ilk defa asri bir tarza tahvil ve revacını temine yegane amil olmuştur. Umumi merkezi İstanbul´da, Aksaray´da, Yusuf paşadadır ve elyevm bu işlerle meşguldür. Vatanımızda kabulünü kemali şukranla gördüğümüz Yerli Mallara rağbet, cemiyetimizin 18 yıldan beri takip ettiği yüksek gaye ve hedefidir. Her nevi sipariş, gayet ehven ve süratle ihzar edilir. Hamiyetli vatandaşlarımızın umumi merkezimizi daima teşriflerini reca ederiz."
Lot: 19 > Defter
Lot: 20 > Efemera
Kitap formunda hazırlanan ürünün iç kapaklarında, tam altı dilde kullanım talimatları yazılıdır.
Lot: 22 > Efemera
Lot: 24 > Fotoğraf
Fotoğraflardan dört adedi 9x14 cm, geri kalanları ortalama 6x9 cm boyutundadır.
Lot: 26 > Efemera
Lot: 28 > Efemera
Lot: 29 > Efemera
Lot: 30 > Efemera
Lot: 31 > Efemera
Lot: 32 > Efemera
Lot: 42 > Obje
Lot: 45 > Obje
Lot: 48 > Obje
Lot: 50 > Obje
Filtreler
Toplam : 132 Ürün
 
Phebus Hakkında
“Phebus Müzayede Evi, alıcılar ve satıcıları online ortamda bir araya getiren bir açık artırma platformudur.”
Bizi Takip Edin
Copyright © 2020 PHEBUS Müzayede