Anasayfa /
EPHEMERA
EPHEMERA
EPHEMERA, 14.01.2024 saat: 21:00'a kadar internet sitemizden pey verebilirsiniz. 21:02 itibariyle canlı mezat başlayacaktır. Kitap, Dergi ve süreli yayın hariç tüm ürünlerden % 20 ürün KDV'si alınmaktadır. Komisyon Oranı: % 20 + KDV'dir. ÖDEME SÜRESİ MÜZAYEDE BİTİMİNDEN SONRA 1 HAFTADIR.
Toplam : 430 Ürün
Lot: 1 > Harita
Lot: 5 > Kartpostal
Pullu ve postandan geçmiştir. Arka yüzü mektupludur.
Lot: 8 > Kartpostal
Postadan geçmiştir. Arka yüzü mektupludur.
Lot: 12 > Kartpostal
Pullu ve postadan geçmiştir. Arka yüzü mektupludur.
Lot: 13 > Kartpostal
Postandan geçmiş ve mektupludur.
Lot: 19 > Kartpostal
Pullu ve postadan geçmiştir.
Lot: 22 > Efemera
Mektup, İttihat ve Terakki Cemiyeti´nin Selanik´te bulunan emlakları ile ilgilenmek üzere görevlendirilen Hasan Zeki Bey´e gerekli yardımın yapılması hususunda kaleme alınmıştır.
Lot: 26 > Kitap
Sultan Mehmed Reşat tuğralı dönem cildinde...
Lot: 29 > Efemera
Kadıköy Belediyesi Başkanlığı görevinde bulunmuş, resimden edebiyata, tiyatrodan sinemaya, mimari ve şehircilikten sanat tarihçiliğine geniş bir alanda ürünler vermiş, Sadrazam Ahmet Esat Paşa´nın oğlu Celal Esat Arseven´in, Birinci Dünya Savaşı yıllarında İstanbul´dan Berlin´e gitmek için görevlendirilmesi üzerine, Askeri Pasaport Merkez Riyaseti tarafından kendisine verilen pasaportu.
Lot: 39 > Efemera
Dahiliye Nezareti´ni teftiş etmek için kurulacak heyetin, nasıl kurulacağı, kimlerden oluşacağı, kaç kişi olacağı ve görevlerinin neler olacağı gibi hususları maddeler halinde açıklayan nizamnamedir.
Lot: 40 > Defter
Bahriyeli Binbaşı İhsan Bey, Osmanlı denizcilerine faydalı olacağını düşündüğü bilgileri mecmuada bir araya getirmiştir. Cildin bir yüzünde denizci arması, diğer bir yüzündeyse ay ve yıldız yer almaktadır.
Lot: 44 > Efemera
Lot: 45 > Efemera
Radyum Lambaları Ticarethanesi tarafından Servet-i Fünün dergisinde verilecek reklam için Servet-i Fünun Matbaası Müdürlüğü´ne hitaben kaleme alınmış mektup...
Lot: 47 > Efemera
Lot: 49 > Efemera
Filtreler
Toplam : 430 Ürün
 
Phebus Hakkında
“Phebus Müzayede Evi, alıcılar ve satıcıları online ortamda bir araya getiren bir açık artırma platformudur.”
Bizi Takip Edin
Copyright © 2020 PHEBUS Müzayede